Sitemizde şuan toplam 688 film bulunmaktadır.

The Little Vampire 3D izle

20

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

The little vampire izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
The Little Vampire 3D izle

The Little Vampire 3D izle Film Özeti

The little vampire 3d izle filmi çocuklar için yazmış olduğu fantastik kitap serileri ile tanınan yazar Angela Sommer-Bodenburg’un kaleme aldığı “Küçük Vampir” adlı kitap serisinden sinemaya uyarlanan The Litte Vampire 3D (Küçük Vampir), bir animasyon filmi olarak 27 Ekim 2017’de küçük izleyicileri ile buluştu. Küçük bir vampirin maceralarını konu alan çocuk filmi izleyicilerini bekliyor.

The Litte Vampire 3D (KüçükVampir) filmin konusu ise şöyle: 13 yaşındaki vampir Rudolph’un bağlı olduğu vampir birliği vampir avcıları tarafından tehdit edilmektedir. Bu yüzden biraz endişeli olan küçük vampir Rudaph, bir gün kendisiyle yaşıt olan fani Tony ile yolları kesişir. Tony vampirlere, tarihi şatolara ve antik mezarlara karşı çok meraklı bir çocuktur. Rudolph, Tony’nin yardımı ile ailesini vampir avcılarından korur ve böylece Tony ve vampir Rudolph çok iyi iki arkadaş olurlar.
The Litte Vampire (Küçük Vampir) filminin yönetmenliğini Richard Claus ve Karsten Kiilerich yaparken, senaristliğini Richard Claus ve kitabın yazarı Angela Sommer- Bodenburg kaleme alıyor. Fred Tatasciore, Joe Duer, Rasmus Hardiker, Alice Krige, Tim Pigot –Smith, Miriam Margolyes, Joseph Kloska, Phoebe Givron- Taylor, Amy Saville, Diane Wilson, Bob Dawson, Michael Sorich ve Ronald/’too Small/’Small’de filmin seslendirmelerini yapıyor. The Litte Vampire Küçük Vampir) filmini aile boyu keyifle izlenecek bir animasyon filmi olan The Litte Vampire izleme fırsatı bulabilirsiniz

Tür: 2017 Filmleri, 3 Boyutlu, Animasyon

Yapım: 27 Ekim 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Richard Claus, Karsten Kiilerich

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');