Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Tatlı Şeyler izle

11

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

Tatlı şeyler full izle

Tatlı şeyler 2017 filmini izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Tatlı Şeyler izle

Tatlı Şeyler izle Film Özeti

Türkiye’de ve Dünya’da başarılı işlere imza atan modacı iki arkadaş yeni defile için sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır. Yapmış oldukları araştırmalar ve çalışmalar ile birlikte kahramanlarımız defile gününe hazırlanmıştır. Heyecan ve mutluluk içerisinde tamamlanan defile büyük sorunları karşılarına çıkarmış olsa da onlar hiçbir şekilde yılmadan çalışmalarına devam etmiştir. Buda büyük bir sevincin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Sizlerde kahramanımıza Tatlı Şeyler izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden eşlik edebilirsiniz.

İki arkadaş defile gününü iple çekmektedir. Uzun bir süreçten sonra çok geçmeden kendilerini gösterecekleri güne gelmişlerdir. Fakat geç kalmaları ise onları bambaşka bir alan sürüklemektedir. Tabiki sorun sadece geç kalmaları değildir. Çünkü defileye yetişmek için bindikleri araba da bir bebek ve para dolu bir çanta bulunmaktadır. İkili uzun bir süre yaşadıkları duruma anlam vermemiş olsa da bebek ve paranın kim tarafından bırakıldığını sorgulamaktadır. Fakat bir türlü istedikleri cevaplara ulaşamamışlardır. Defile saatine ise artık çok az kalmıştır.
İkili defileyi bırakıp bebek ve para ile kaçmaya karar verirler. Bir süre bu düşünce hoşlarına gitse de bunların kime ait olduğu sorusunu cevaba kavuşturmaları gerekmektedir. Bu soru ise onları bambaşka bir alana sürüklemektedir. Kafalarında ki sorunun cevabı sandıklarından daha da zor ortaya çıkacaktır. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Tatlı Şeyler full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Uğur Uludağ

Oyuncular: Toprak Sergen , Cem Özer , İlhan Şeşen , Uğur Uludağ , Cem Uçan

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');