Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Yerli Filmi Full Hd izle

6

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Oflu Hoca 2 izle

Türkiye Vizyonlarına Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Full izle ve Oflu Hoca izle isminin yanı sora Oflu Hoca’nın Şifresi Tek Parça 1080p ve 720p kalitede izle isimleriyle giriş yapan filmdeyiz. Filmde Oflu Hoca bir yandan azgın babasının kasabanın kadınlarından uzak durması için çabalarken diğer yandan da başkanlık mücadelesi içinde kendini bulacaktır. 2014 yapımı filmin sonunda başkanlık mücadelesini Oflu Hoca kazanıyordu. Oflu Hoca 2 filminde ise Oflu’nun başkanlığını hazmedemeyen Ahmet tekrardan harekete geçiyor. Ahmet başkanlığı kaybedince yakın çevresinde hem itibarını hem de maddiyat kaybetmiştir. Ahmet tekrardan itibar kazanmanın planlarını yaparken Müteahhit İdris oğlu Şaban’a Ahmet’in kızı Nur’u ister. Ahmet planları için büyük adım atacağını düşündüğü için kızını hemen verir. Bu durum üzerine Oflu Hoca ve Kadir Nur’u kaçırmaya karar verir. Yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar. Bu durumdan sonra işler sarpa sarar ve komedi dolu maceralara atılırlar.

Oflu Hoca 2 filminin yönetmenliğini Adem Kılıç üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Köksal Engür, Mehtap Bayri, Çetin Altay, Buket Dereoğlu, Başak Daşman gibi isimleri görmekteyiz. Buyurun izleyelim.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Yerli Filmi Full Hd izle

Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Yerli Filmi Full Hd izle Film Özeti

Oflu Hoca 2 izle Türkiye Vizyonlarına Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Full izle ve Oflu Hoca izle isminin yanı sora Oflu Hoca’nın Şifresi Tek Parça 1080p ve 720p kalitede izle isimleriyle giriş yapan filmdeyiz. Filmde Oflu Hoca bir yandan azgın babasının kasabanın kadınlarından uzak durması için çabalarken diğer yandan da başkanlık mücadelesi içinde kendini bulacaktır. 2014 […]

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Adem Kılıç

Oyuncular: Köksal Engür , Mehtap Bayri , Çetin Altay , Buket Dereoğlu , Başak Daşman

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');