Sitemizde şuan toplam 670 film bulunmaktadır.

Keman Öğretmeni izle

2

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

Keman öğretmeni 2017 izle

Keman öğretmeni türkçe dublaj izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Keman Öğretmeni izle

Keman Öğretmeni izle Film Özeti

Keman öğretmeni izle, Keman öğretmeni türkçe dublaj full izle filminde hayatını müziğe adamış kahramanımız sürekli olarak farklı zorluklar içerisinde kalmış olsa da kemanını hiçbir şekilde elinden bırakmamıştır. Çocuklara ve gençlere müzik öğretmek onun için vazgeçilmez bir etkinliktir. Bunun içinde farklı çalışmalar içinde bulunmaktadır. Nitekim varlığını sürdürmüş olduğu mahallede onun sayesinde birçok çocuk kemana büyük bir ilgi duymuştur. Neredeyse mahalle içerisinde ki bütün çocuklar keman çalmayı bilmektedir. Hatta mahallenin kendine ait bir orkestrası bulunmaktadır. Sizlerde kahramanımıza Keman Öğretmeni izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden eşlik edebilirsiniz.
Kahramanımız eğitim hayatını tamamladıktan sonra birçok okul ile görüşmeler yapmış olsa da istediği gibi bir iş bulamamıştır. Kolejlerden gelen teklifi ret eden kahramanımız Brezilya’nın ücra köşesinde bulunan bir okulda öğretmenlik yapmaya karar verir. Tabiki bu süreç içerisinde birçok yerde de konser vermeye devam etmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ile birlikte toplum içerisinde her geçen gün daha da iyi tanınmaktadır. Popülerliği artmış olsa da hiçbir zaman geldiği noktayı unutmamıştır. Bu da kahramanımızın en önemli özelliklerden biridir.
Uzun bir süreç sonrasında ise eğitim vermeye başladığı okulda birçok gurup tarafından tehdit edilmektedir. Uyuşturucu baronları çocukları iyi bir yaşama sürüklediği için kahramanımızdan nefret etmektedir. Fakat çocuklar ile arasında büyümeye devam eden güven ve sadakat onu işinden hiçbir şekilde koparmamıştır. Kahramanımız çocukları bataklıktan kurtarmak için mafyalara büyük bir savaş açacaktır. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Keman Öğretmeni full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram

Yapım: 2017 - Brezilya

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Sérgio Machado

Oyuncular: Lázaro Ramos , Sandra Corveloni , Fernanda De Freitas , Thogun

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');