Sitemizde şuan toplam 648 film bulunmaktadır.

İki 2017 izle

2

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

İki izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
İki 2017 izle

İki 2017 izle Film Özeti

İki izle, İki 2017 izle, İki yerli korku filmini izle filminde Meltem gençlik dönemlerinde sevmiş olduğu adam ile evlenmiştir. Zorlu bir aşk ve zorlu bir kavuşma ile birlikte ikili arasında doludizgin bir evlilik başlamıştır. Fakat işler belli bir süre sonra hiçte Meltem’in umut ettiği gibi gitmemiştir. Sürekli şiddet ve sorunlar ile kısa süre de ayrılmıştır. Meltem ayrılması ile birlikte evliliğinden olan kızıyla yaşamaktadır. Ailesini genç yaşlarda kaybetmesi ile de sahip olduğu tek şey kızıdır. Sizlerde kahramanımıza İki izle seçeneği ile dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden eşlik edebilirsiniz.
Kızı ile Meltem yaşadıkları bölgeden kırsal bir yere taşınmışlardır. Huzurlu bir hayat yaşayacaklarına inansalar da hiçbir şey istediği gibi olmayacaktır. Çünkü yaşadıkları köşkte aniden ortaya çıkan bir bekçi bulunmaktadır. Bu durumda ikilinin sürekli olarak korkmasına neden olmuştur. Fakat sorun sadece bu değildir. Meltem garipten sesler duymaya başladığı gibi farklı cisimlerde görmektedir. Kafayı yediğini sanan genç kadın kızına hiçbir şekilde bu durumu yansıtmamaktadır. Lâkin kızı da çoktan Meltem gibi olmaya başlamıştır. İkili sadece gerçekleri birbirlerinden saklamaktadır. seyirlikfilms.com sunar.
Meltem ve kızı yaşadıkları bu duruma anlam veremese de daha da büyük problemler ortaya çıkmaya başlamıştır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kahramanlarımızı sandıklarından daha da kötü bir dönem beklemektedir. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden İki full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Korku, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Fatih Gürler, Ramazan Özer

Oyuncular: Emin Gümüşkaya , Taner Cindoruk , Tuğba Tutuğ , Tuana Naz Tiryaki

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');