Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Gerçeğin İki Yüzü (2017) Türkçe Dublaj Full HD izle

13

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

Gerçeğin iki yüzü izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Gerçeğin İki Yüzü (2017) Türkçe Dublaj Full HD izle

Gerçeğin İki Yüzü (2017) Türkçe Dublaj Full HD izle Film Özeti

Gerçeğin iki yüzü izle, Gerçeğin iki yüzü full izle, Gerçeğin iki yüzü türkçe dublaj izle 2017 yılının mayıs ayında seyirciyle buluşması beklenen Gerçeğin İki Yüzü oldukça bilinen bir oyuncuyu başrole yerleştirerek gişe için de iddialı bir yapım olduğunu şimdiden kanıtlamıştır. CharlizeTeron ve JavierBardem in başrollerinde yer aldığı film dram filmleri açısından iyi bir örnek olacağı düşünülmekte. Amerikan yapımı film romantik komedilerle daha çok adı anılan ve bu konuda başarıları ödüllendirilmiş yönetmenSeanPenn tarafından yönetilmiştir.
Gerçeğin iki yüzü senaryosuyla da günceli yakalayan, dünya üzerinde olduğunu bildiğimiz gerçeklere de dikkat çekmektedir. Her ne kadar alışılagelmiş yine bir aşk hikâyesi gibi görünse de âşıkların yaşadıkları ve karşılaştıkları engeller diğer kıtalara dair sorun ve gerçekleri izleyiciye hatırlatmaktadır. Özellikle tüm dünya için gönüllü yardım kuruluşlarının önemi için de vurgu yapılan bir filmdir. Yakışıklı ve işinde başarılı bir doktor olan Mıguel’in
Afrika da yer alan çatışma bölgelerinde görev yaptığı süreç içinde, babası tarafından kurulan bir yardım kuruluşunda yönetici olarak çalışan Wren’in yardım amaçlı gittiği Afrika ülkesinde yollarının kesişmesiyle birbirlerine âşık olmalarını başlangıç alan film, ilerleyen zamanlarda âşıkların birbirlerine dair bilinmeyenleri öğrenmesiyle ve içinde bulundukları coğrafyanın siyasi ve fiziksel şartlarına bağlı olarak yaşanan karışıklıklar arasında sıkı bir imtihandan geçecektir. Akıllara takılan soru ise bu imtihandan bu ilişkinin geçip, geçemeyeceğidir. Sorunun cevabı Gerçeğin İki Yüzü izlenerek bulunacaktır. seyirlikfilms.com sunar.

Tür: 2017 Filmleri, Dram

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Sean Penn

Oyuncular: Javier Bardem , Charlize Theron , Adèle Exarchopoulos , Jared Harris , Jean Reno

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');