Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Gençlik Başımda Duman izle

4

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Gençlik Başımda Duman izle

Gençlik Başımda Duman izle Film Özeti

Gençlik başımda duman izle, Gençlik başımda duman türkçe dublaj izle filminde Thor ve Christian birbirleri ile yakın arkadaştır. Sürekli olarak birlikte vakit geçiren ve hayatının her alanında birbirleri ile bulunan kahramanlarımız gençlik dönemlerine de ilk adımları beraber atacaklardır. Ailelerinin birbirleri ile görüşmeleri ise kahramanlarımızın sürekli vakit geçirmelerinde ki en önemli sebeplerinden biridir. Soğuk ve bir o kadar sert geçen İzlanda kışından sonra onların tek hedefi güzel bir tatil yaşamıştır. Tabiki ücra bir balıkçı köyünde olmaları ise vakit geçirmek için başka seçenekleri olmamasında ki en önemli sebeplerden biridir. Gençlik Başımda Duman izle seçeneği ile sizlerde kahramanlarımıza dilediğiniz her yerden eşlik edebilirsiniz.
Başlayan güzel bir tatil sonucunda ise Thor en yakın kız arkadaşına beslediği duyguları keşfetmiştir. Aynı okulda hatta aynı sınıfta okuyan kız arkadaşına böylesi duygular beslediği fark eden Thor duygularını açılmak için sürekli olarak an kollamaktadır. Fakat bir türlü istediği fırsatı ele geçirmemiştir. Bu durumda kahramanımızı fazlasıyla üzmektedir. Tabiki bu süreç içerisinde Christian ise aşık olma süreci içerisindedir. Kasabaya gelen bir kıza adeta tutulmuştur. İki yakın arkadaşta beslemiş oldukları duyguları açığa kavuşturmak isteği içerisindedir.
Kahramanlarımız duygularını açıklayacak olsa da İzlanda’da başlayan fırtına ve kış süreci birçok zorluğu berberinde getirecektir. İki yakın arkadaş aşk uğruna birçok sorun ve problem ile karşı karşıya kalacak olsa da duygularını saklamayacaktır. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Gençlik Başımda Duman full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram, Romantik

Yapım: 2017 - İzlanda

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Guðmundur Arnar Guðmundsson

Oyuncular: Søren Malling , Nína Dögg Filippusdóttir , Gunnar Jónsson , Sveinn Ólafur Gunnarsson , Nanna Kristín

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');