Sitemizde şuan toplam 670 film bulunmaktadır.

Evcil Hayvanların Gizemli Yaşamı (2016) Türkçe Dublaj izle

16

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Evcil Hayvanların Gizemli Yaşamı izle

Yabancı animasyon filmi The Secret Life of Pets izle, Türkçe adıyla Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Tek Part 720p izle ya da Evcil Hayvanların Gizemli Yaşamı full izle. Pek çoğumuz sevimli dostlarımız hayvanları severiz ve aynı şekilde besleyenlerimiz de vardır. Onların ne düşündüğünü, bizden uzaktayken neler hissettiklerini bilebilir miyiz? Film tam da bu konuyu işliyor. Evcil hayvanların insandan uzak hayatı, yaşadıkları, hissettikleri animasyon filminin içeriğini oluşturuyor. New York’un Manhattan semtinde bir apartmanda sahibesi Katie ile sevimli köpek Max, huzurlu bir yaşam sürmektedir. Max’in huzurunu evlerine gelen ikinci köpek bozar. Çünkü gelen bu köpek Max’in pabucunu dama attırır. Bu ikili sürekli birbirlerini alt etme mücadelesindedir. Zamanla bu mücadele yerini işbirliğine bırakır. Her şey yolunda giderken birden Snowball adında sevimli bir tavşan ortaya çıkar. Bu tavşan göründüğü kadar sevimli bir karaktere sahip değildir. Sahipleri tarafından terk edilen, sokaklarda yaşayan hayvanları örgütleyerek mutlu diğer hayvanların huzurunu bozmak için komplo hazırlayacaktır. Bakalım ne tür gelişmeler çizgi kahramanlarımızı bekliyor.

Filmin yönetmenliğine Chris Renaud ve Yarrow Cheney ikilisi imzasını atıyor. Türkçe dublaj seslendirme ekibinde çok renkli isimler görev alıyor. Alper Kul, Çağlar Çorumlu, Harun Can, Aysun Topar, Suzan Acun gibi isimleri görmekteyiz. Büyük küçük pek çok takipçimiz bu filme bayılacak. Animasyon komedi filmi ailecek izlenecek bir film. Hepsi ve daha fazlası filmde. İyi seyirler dileriz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Evcil Hayvanların Gizemli Yaşamı (2016) Türkçe Dublaj izle

Evcil Hayvanların Gizemli Yaşamı (2016) Türkçe Dublaj izle Film Özeti

Pek çoğumuz sevimli dostlarımız hayvanları severiz ve aynı şekilde besleyenlerimiz de vardır. Onların ne düşündüğünü, bizden uzaktayken neler hissettiklerini bilebilir miyiz? Film tam da bu konuyu işliyor. Evcil hayvanların insandan uzak hayatı, yaşadıkları, hissettikleri animasyon filminin içeriğini oluşturuyor. New York’un Manhattan semtinde bir apartmanda sahibesi Katie ile sevimli köpek Max, huzurlu bir yaşam sürmektedir. Max’in huzurunu evlerine gelen ikinci köpek bozar. Çünkü gelen bu köpek Max’in pabucunu dama attırır. Bu ikili sürekli birbirlerini alt etme mücadelesindedir. Zamanla bu mücadele yerini işbirliğine bırakır. Her şey yolunda giderken birden Snowball adında sevimli bir tavşan ortaya çıkar. Bu tavşan göründüğü kadar sevimli bir karaktere sahip değildir. Sahipleri tarafından terk edilen, sokaklarda yaşayan hayvanları örgütleyerek mutlu diğer hayvanların huzurunu bozmak için komplo hazırlayacaktır. Bakalım ne tür gelişmeler çizgi kahramanlarımızı bekliyor.

Tür: 2016 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Chris Renaud, Yarrow Cheney

Oyuncular: Seslendirme ekibi: Alper Kul, Çağlar Çorumlu, Harun Can, Aysun Topar, Suzan Acun

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');