Sitemizde şuan toplam 670 film bulunmaktadır.

Çatışma (Eshtebak) Full izle Türkçe Dublaj 2017 Filmi

1

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Çatışma (Eshtebak) Full izle Türkçe Dublaj 2017 Filmi

Çatışma (Eshtebak) Full izle Türkçe Dublaj 2017 Filmi Film Özeti

Çatışma 2017 yılında sarsıcı etkisiyle kendisinden çok söz ettirecek filmlerden biri. Mısır, Fransa ve Almanya ortak yapımı olan film işlediği konu itibariyle de başka bakış açılarına ihtiyaç duymakta. Hem dram hem de gerilim türlerinin ikisine de dâhil olabilecek film, 2016 yılında çekimlerini tamamlamıştır. Çok genç bir yönetmen olan Mohamed Diab’ın çektiği film Mısır için Oscar adayı olmayı başarmıştır. seyirlikfilms.com sunar.
2013 yılında oldukça sert geçen Mısır askeri darbesinde geçen bir hikâye üzerine kurulan filmin en etkileyici kısmı tamamen kapalı bir mekânda geçiyor olmasıdır. 97 dakikalık filmde tüm unsurlar bu kapalı mekân üzerinden anlatılmakta. Tamamı 8 mt olan bir polis kamyonetinin üzerinde geçen olay birbiriyle karşı karşıya gelen ve ölesiye çatışan iki arı gruptan, Mursi yanlılarıyla ordu destekçilerinin aynı anda gözaltına alınarak polis kamyonunda beraber kalması fikrinden yola çıkarak olayları, tarafların birbirlerine bakış açılarını mercek altına alıyor.
Gözaltı süresi uzadıkça sinirleri bozulan ve gerilen tarafların birbirlerine karşı hareketlerinde ki değişikliği ve aralarında ki gerilimin kontrol edilemezliğinin incelendiği film her açıdan zor bir proje. Ancak genç yönetmen, kapalı bir mekânın bütün zorluklarına rağmen her iki tarafa da eşit mesafede durmayı başararak ilham alınarak yaratılan karakterleri yargılamadan insancıl mesajlar vermeyi bu filmle başarmış durumda. Çatışma izlenmesi ve kaçırılmaması gereken gerçeklere daalı bir dönem filmi.

Tür: 2017 Filmleri, Dram, Gerilim

Yapım: 2017 - Mısır , Fransa , Almanya

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Mohamed Diab

Oyuncular: Nelly Karim

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');