Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Çam Yarması 2017 Yerli Filmini Full izle

20

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Çam yarması izleÇam yarması izle, Çam yarması full izle filmi İstanbul’un en nezih semtlerinden birinde yaşayan ve zengin bir çift olan kahramanlarımız küçük yaşlardan beridir birbirlerine âşıklardır. Uzun uğraşlar sonucunda da evlenmişlerdir. Birbirlerine kavuşamayacak gibi olsalar da içlerinde besledikleri aşk onların birlikte olmalarına neden olmuştur. Sevgileri, mutlulukları ve huzurları yerinde olduğu gibi ciddi anlamda zengindirler. Birçok başarılı projeye imza atmış ve binlerce lira kazanan bir şirketleri vardır. Kısa süre içerisinde de Türkiye’nin ve İstanbul’un sayılı zenginlerinden biri haline gelmişlerdir. Fakat yıllardır aşamadıkları ve çözüme kavuşturmadıkları sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunların en büyüğü ve en kötüsü ise çocuk sahibi olamamalarıdır. Bu nedenle de çiftimizin çocuğu yoktur. Çam Yarması filmi çocuk sorunu ile birlikte farklı bir noktaya doğru sürüklenmektedir.
Çiftimiz çocuklarının olmadığı öğrendiğinde sahip oldukları servetten ötürü hemen yurt dışına giderler. Araştırmalar yaparak en iyi doktorlarda tedavi almaya başlarlar. Fakat sonuç gene aynıdır. Hiçbir şekilde çiftimizin çocuğu olmayacaktır. Bu durum ise çiftimizi bambaşka bir alan sürüklemiştir. Çocuklarının olmaması ve çocuk istemeleri İstanbul’un en iyi yetimhanelerinden birine gitmelerini sağlamıştır. Yaptıkları başvurular sonucunda uzmanlar tarafından incelemeler yapılmıştır. Bir çocuk isterken yapılan incelemelerde karışıklık olmuş ve çiftimize üç çocuk verilmesi kararlaştırılmıştır. Çiftimiz ise hiç itiraz etmeden üç çocuğa bakabileceklerini beyan ederek çocukları yetimhaneden almış ve daha geniş bir eve taşınmıştır.
Çocukların ortak özelliği ise küçük yaşlarda aileleri tarafından yetimhaneye bırakılmalarıdır. Gözlerini açtıklarından beri yetimhanede olan kahramanlarımız çiftimizi anne ve babaları olarak kabul etmişlerdir. Gerçekleri öğrenmemiş ve kabul etmemişlerdir. Büyüdüklerinde ise babalarının zengin olduğunu ve varlıklı bir aile içerisinde büyüdüklerini idrak edince çalışmaktan kaçınmışlardır. Eğitim almamaları ve sadece baba parası yemeleri hayatta karşı olan sorumluluklarını sıfıra indirmiştir. Fakat bir gün ansızın çiftimiz iflas bayrağını çekmiştir. Babalarının son isteği ise onların iyi bir işte çalışarak kendilerine bir hayat hazırlamalarıdır. Daha önce hiçbir işte çalışmayan kahramanlarımız ise babalarının düşüncesini yerine getirmek için İstanbul’dan Çorum’a kadar uzanan bir maceraya atılırlar. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Çam Yarması izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. seyirlikfilms.com sunar.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Çam Yarması 2017 Yerli Filmini Full izle

Çam Yarması 2017 Yerli Filmini Full izle Film Özeti

Çam yarması izle Çam yarması izle, Çam yarması full izle filmi İstanbul’un en nezih semtlerinden birinde yaşayan ve zengin bir çift olan kahramanlarımız küçük yaşlardan beridir birbirlerine âşıklardır. Uzun uğraşlar sonucunda da evlenmişlerdir. Birbirlerine kavuşamayacak gibi olsalar da içlerinde besledikleri aşk onların birlikte olmalarına neden olmuştur. Sevgileri, mutlulukları ve huzurları yerinde olduğu gibi ciddi anlamda […]

Tür: 2017 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Sefa Özçelik

Oyuncular: Melih Ekener , Nuri Alço , Yakup Yavru , Ferdi Kurtuldu , Tevfik İnceoğlu

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çam Yarması 2017 Yerli Filmini Full izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Sali - 6 ay önce demiş ki:

    Çam yarması izle güzel fakat oyuncuları o kadarda iyi değil.

  2. efe - 4 ay önce demiş ki:

    çam yarması izlenmesi gereken yerli filmler arasında teşekkürler.

  3. Ozan - 3 ay önce demiş ki:

    Sitenizde bu güzel filmmi izlemek benim icin çok özel

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');