Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Bir Damla Aşk Full izle

2

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

Bir damla aşk izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Bir Damla Aşk Full izle

Bir Damla Aşk Full izle Film Özeti

Bir damla aşk izle, Bir damla aşk full izle filminde Hasan, Damla ve Batuhan küçük yaşlarda birlikte vakit geçirmişlerdir. Eğitim süreçlerine ilk adımları bile beraber atmışlardır. Damla ise Batuhan’a büyük bir ilgi duymaktadır. Fakat uzun süre görüşmemeleri ile birlikte aralarında ki samimiyet tamamen ortadan kalkmıştır. Hiç beklenmedik anda ise Hasan ve Damla karşılaşmıştır. İkili birbirlerini tanımamış olsa da sonunda eski dostluklarını hatırlamıştır. Sizlerde bu anlara dilediğiniz her yerden Bir Damla Aşk izle seçeneği ile eşlik edebilirsiniz.

Hasan ve Damla’nın birbirleri ile karşılaşmaları ile dostlukları tamamen açığa çıkmıştır. Damla Hasan ile karşılaştığında ise eski aşkını hatırlamıştır. Yani Batuhan kahramanımızın aklına gelen ilk isimdir. Ona olan duygularını yıllarca saklamamıştır. Bu nedenle de Hasan ve Damla Spil Dağı’nda kamp kurmaya eskileri yad etmeye karar verirler. İkili çıktıkları bu yolculukta ise Batuhan’ı da bulmuşlardır. Fakat sorun Damla’yı takip eden Sarı’dır. Sarı Damla’ya ciddi anlamda ilgi duymaktadır. Onu elde etmek için sürekli olarak planlar yapmaktadır.
Sarı yaşamış olduğu duygular ile birlikte gece yarısı Damla’yı kaçırmaya karar verir. Kampta ki herkes gece çadırına çekildiğinde ise Sarı Damla’yı kaçırmıştır. Batuhan ve Hasan ise Damla’yı yeniden bulmak için elinden geleni yapmaktadır. Fakat bu yolculuk sandıklarından daha da zor olacaktır. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Bir Damla Aşk full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Berk Aygül

Oyuncular: Ercüment Balakoğlu

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');