Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Bekar Bekir izle

126

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

Bekar bekir

Bekar bekir full izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Bekar Bekir izle

Bekar Bekir izle Film Özeti

Bekar bekir izle, Bekar bekir full izle, Bekar bekir hd izle filminde Bekir babasını kaybetmesi ile birlikte annesi ile hayatına devam etmektedir. Yaşamış olduğu hayat ile içerisinde hiçbir şekilde aşk veya sevgiyi tatmamıştır. Eline kız tavlamak ile ilgili kitap aldığında ise birçok sorun ortaya çıkmıştır. Kahramanımız karakterinin vermiş olduğu etken ile birlikte ciddi anlamda sakardır. Birçok sorun veya problem onun peşini bırakmamaktadır. Bu durum da kahramanımızın farklı sorunlar ile karşı karşıya kalmasına neden olmuştur. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Bekar Bekir izle seçeneği ile kahramanımıza eşlik edebilirsiniz. seyirlikfilms.com sunar.

Aşk uğruna birçok kadın ile de tanışmaya başlamıştır. Nitekim mahallenin esnafı, yaşayanları ve annesi bile kahramanımıza kız aramamaktadır. Bu durumda Bekir’in farklı bir alana doğru sürüklenmesine neden olmuştur. Bekir için mahallede başlayan yardım kampanyası ile birlikte bir miktar para toplanmıştır. Kahramanımız tatile gidecektir. Antalya’da ayarlanan otele gitmek için gün sayan kahramanımız aradığı aşkı orada bulacağına inanmıştır. Bu nedenle de bu fikir ona ciddi anlamda cazip gelmektedir.
Antalya’ya giden kahramanımız aşkı ararken mafyanın eline düşmüştür. Bekir aşkı bırakıp tek hayali olan evine dönmek için sürekli olarak girişimlerde bulunmaktadır. Fakat eve dönmek sandığından daha da zor olacaktır. Bekir’i ciddi zorluklar ve tercihler beklemektedir. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden Bekar Bekir full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Serdar Işık

Oyuncular: Burçin Bildik , Bektaş Erdoğan , İrem Derici , Billur Yılmaz , Mevlüt Acaroğlu

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');