Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Beden Ve Ruh Üzerine izle

6

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Beden Ve Ruh Üzerine izle

Beden Ve Ruh Üzerine izle Film Özeti

Beden ve ruh üzerine izle, Beden ve ruh üzerine full izle filminde Budapeşte yakınlarında geçen küçük bir mezbahada; finans işleri ile uğraşan bir taraftan fazla asosyal olan genç Endre ile Maria’nın yakınlaşmasını konu alan bir filmdir. Maria da; finans işleri ile meşguldür ve aynı şekilde pek de sosyal olduğunu söylemek mümkün değildir.
Macaristan da çekilen bu dram filminde; şirketin psikiyatri çalışanı farklı birkaç duruma dikkat çeker. Endre ve Maria birbirlerinden ayrı bir dünyada yaşarlar iken ve dış dünyaları ile her ikisinin de alakası yok iken aynı rüyaları gördükleri ve uyurken aynı şeyleri düşündükleri, aynı hayallere aldıkları gibi olağan üstü durumlar ortaya çıkmaya başlar. Bu durumları Endre ve Maria ile paylaşan psikiyatri çalışanı; bir duygusal yakınlığı da beraberinde doğurmuş olacaktır. ve ikili arasında kimsenin adını koyamadığı türden garip ve enteresan bir birliktelik oluşur.
Beden ve ruh üzerine film izle ile rüyalarda yaşanan olguların bir nevi dünyada hayat buldurulmasının beklentilerini karşılar. Endre ve Maria rüyalarında oldukları gibi yakın aynı duyguları paylaşan ve birbirleri ile bire bir benzer kimseler olduklarını kabul edip; bu şekilde hayatlarına birbirlerini alarak devam etmekten yana olurlar. Film; 67. Berlin Film festivali içinde Altın ayı ödülüne layık görüldü. Film; 116 dakikadır ve 21 nisan 2017 vizyon tarihidir. Diğer adı ise; on body and soul olarak bilinir. seyirlikfilms.com sunar.

Tür: 2017 Filmleri, Dram

Yapım: 2017 - Macaristan

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Ildikó Enyedi

Oyuncular: Géza Morcsányi , Alexandra Borbély , Zoltán Schneider , Ervin Nagy , Tamás Jordán

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');