Sitemizde şuan toplam 667 film bulunmaktadır.

Atçalı Kel Mehmet (2017) Yerli filmi Full 720p izle

1

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Atçalı Kel Mehmet izle

Yerli film Atçalı Kel Mehmet full izle, Bedava film Atçalı hd izle ve online film izle.Ülkemizin güzide bölgelerinden biri olan Ege’nin Efeleri sinemaya konu oluyor. Biz de sizlerin kaliteli, full hd 720p ve 1080p film izlemeniz için durmadan çalışıyoruz. Üzerinde bölge halkının büyük emeği bulunan ve pek çok kişi tarafından merak edilen film “Atçalı Kel Mehmet” sinemaseverler ile buluşuyor. Film gerçek bir kahraman olan Atçalı Kel Mehmet’in beyazperde uyarlaması. Aydın- Atça köyünde doğup büyüyen Mehmet küçük yaşta babasını kaybetmiştir. Annesi ırgatlık yaparken o da yanında karın tokluğuna çalışmaktadır. Atça ağası Şerif Hüseyin’in Mehmet’in yaşlarında Fatma adında kızı vardır. Mehmet, Fatma’yı istemesi için annesine baskı yapar. Bu durum Şerif Hüseyin’in kulağına gider. Atça ağası bu duruma sinirlenir. Mehmet anası ile birlikte memleketini terk etmek zorunda kalır. İtibarını kaybeden Mehmet aynı zamanda kel kafası ile de alay konusu olmuştur. İtibarını kazanmak ve ezilen mazlumların öcünü almak için dağa çıkar. Atçalı Mehmet zamanla tanınmış bir eşkıya olur. Zenginlerin parasını alıp fakir halka dağıtır. Gün geçtikçe kahramanımız adını Ege bölgesine duyurmayı başarır. Bu durumu duyan Osmanlı yetlilileri Mehmet’i durdurmak için harekete geçer. Mehmet bir yandan mazlumların hakkını savunurken diğer yandan sevdiği kız ve anasını düşünmektedir.

Filmin başrol oyuncusu Gökhan Keser olarak belirlendi. İzmirli Keser, bu rolü büyük bir heyecanla canlandıracağını dile getirdi. Film, Hakan Şahin imzası taşıyor. Gerçek bir kahramanlık hikayesi dram tadında ekranlara geliyor.

Atçalı Kel Mehmet (2017) Full Tek part 720p Yerli Filmi izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Atçalı Kel Mehmet (2017) Yerli filmi Full 720p izle

Atçalı Kel Mehmet (2017) Yerli filmi Full 720p izle Film Özeti

Aydın- Atça köyünde doğup büyüyen Mehmet küçük yaşta babasını kaybetmiştir. Annesi ırgatlık yaparken o da yanında karın tokluğuna çalışmaktadır. Atça ağası Şerif Hüseyin’in Mehmet’in yaşlarında Fatma adında kızı vardır. Mehmet, Fatma’yı istemesi için annesine baskı yapar. Bu durum Şerif Hüseyin’in kulağına gider. Atça ağası bu duruma sinirlenir. Mehmet anası ile birlikte memleketini terk etmek zorunda kalır. İtibarını kaybeden Mehmet aynı zamanda kel kafası ile de alay konusu olmuştur. İtibarını kazanmak ve ezilen mazlumların öcünü almak için dağa çıkar. Atçalı Mehmet zamanla tanınmış bir eşkıya olur. Zenginlerin parasını alıp fakir halka dağıtır. Gün geçtikçe kahramanımız adını Ege bölgesine duyurmayı başarır. Bu durumu duyan Osmanlı yetlilileri Mehmet’i durdurmak için harekete geçer. Mehmet bir yandan mazlumların hakkını savunurken diğer yandan sevdiği kız ve anasını düşünmektedir.

Tür: 2017 Filmleri, Dram, Tarih

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Hakan Şahin

Oyuncular: Cemal Hünal, Gökhan Keser, Hasan Yalnızoğlu, Ümit Acar, Emin Gümüşkaya

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');