Sitemizde şuan toplam 651 film bulunmaktadır.

Aşkın Çekimi Türkçe Dublaj izle 2017 Full HD

0

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Aşkın Çekimi Türkçe Dublaj izle 2017 Full HD

Aşkın Çekimi Türkçe Dublaj izle 2017 Full HD Film Özeti

Aşkın çekimi türkçe dublaj izle 2017, Aşkın çekimi full hd izle filminde Olay 1940 yıllarının Londra’sında geçiyor. Şehre her gece aralıksız Alman uçaklarının bombaları düşüyor. Herkes kendisini koruma peşinde ve aynı zamanda herkes oldukça karamsarlığa bürünmüş durumda. Catrin, oldukça akıllı olmasına rağmen, özgüveni son derece zayıf bir kadın. İstihbarat Bakanlığı’na savaş ile ilgili söylemleri bildiren ikna edici ve iyimserlik aşılayıcı savaş propagandası filmlerinde çalışması için işe alınıyor. Ancak asıl görevi, çekilen filmlerdeki kadın karakterlere o dönem ‘lapa’ diye adlandırılan türden diyaloglar yazmaktır. Catrin’in ilk işi Dunkrik dolaylarında batmakta olan bir donanma gemisinde yer alan askerleri, alkolik babasının teknesi ile kurtarmayı başarmış olan iki kız kardeşin öyküsünü araştırmaktı.
Catrin, son derece temkinli ve oldukça da kararlı bir şekilde kendi yolunda ilerleyen bir kadın. Savaş günlerinde onun gücünden habersiz olan bir sürü erkek tarafından etrafı çevrilmiş durumda. Aşkın çekimi filmi; Catrin ile ona ilgi duyan iki erkek arasında yaşanan bir romantik komedi olarak görülebilir. Fakat daha da önemlisi sinemaya yazılan bir aşk mektubu bu film. Kadınların bakış açıları olaya dahil olduğu ve olabildiği zaman, filmlere konu edilen öyküler ve o öyküleri dinleyen insanların dönüşebildiğini gösteren bir aşk mektubu.
Aşkın Çekimi izlemek isteyenler için yönetmen koltuğuna oturan isim Lone Scherfıg olurken, filmin başrollerini Gemma Arterton, Bıll Nıghy, Sam Claflın, Helen Mccrory, Jack Huston ve Jeke Lacy paylaşıyor. seyirlikfilms.com sunar.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi

Yapım: 2017 - İngiltere

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Lone Scherfig

Oyuncular: Gemma Arterton , Sam Claflin , Bill Nighy , Jack Huston , Lily James

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');